Ürün Satın Almak İçin > Sayfamız Bayimiz Olun !
Blog ve Gündem
BİZİMLE KALIN, TAKİPTE KALIN...
Sertifikalarını Aldılar Sertifikalarını Aldılar
30 Aralık 2019 Pazartesi   |  by Cem Birsel

4 muhteşem öğrencimizde bugün protez tırnak ve nail art sertifikalarını aldılar. Yeni yıla bol bol kazançla ve eğlenerek işinizi yapmanızı diliyorum.

devamı için...
2020 nin İlk Eğitimi 2020 nin İlk Eğitimi
6 Ocak 2020 Pazartesi   |  by Cem Birsel

2020 nin İlk Eğitimi Protez Tırnak ve Nailart Eğitimi * Teori * Tip ile Jel Sistem * Kuru Manikür * Kalıcı Oje * Nail Art Teknikleri 13 Ocak - 16 Ocak 2020 

devamı için...
Protez Tırnak ve Nail Art Eğitimi Şubat 2020 Protez Tırnak ve Nail Art Eğitimi Şubat 2020
6 Şubat 2020 Perşembe   |  by Cem Birsel

Protez Tırnak ve Nail Art Eğitimi 17-20 Şubat 2020 Kayıtlar başlamıştır. Sizde yeni ve keyifli bir meslek öğrenmek istemezmisiniz? 4 günlük hızlandırılmış kursumuza katılabilirsiniz. Protez Tırnak ve Nailart Eğitimi * Teori * Tip ile Jel Sistem * Kuru Manikür * Kalıcı Oje * Nail Art Teknikleri Fiy..

devamı için...
Nail Art Workshop İstanbul Nail Art Workshop İstanbul
17 Mart 2019 Pazar   |  by Cem Birsel

Nail Art Workshop İstanbul 25 Mart 2019 - 26 Mart 2019 Nail Art ile fark yaratmak ister misiniz ? 25-26 Mart 2019 Nailart workschop için kayıtlar başlamıştır.  Egitim içeriği :  Marble Effect (Mermer)  Pigment Uygulaması French Ombre Icecream Unicorn (Kabartmalı) Folyo Tekniği Fineliner ..

devamı için...
Protez Tırnak Eğitimi Ankara 2019 Protez Tırnak Eğitimi Ankara 2019
17 Mart 2019 Pazar   |  by Cem Birsel

Protez Tırnak Eğitimi Ankara 2 Nisan 2019 - 4 Nisan 2019 ANKARA Protez Tırnak ve Nail Art uygulamalı workshop. Dünya markası LCN ürünleri ile LCN Sertifikalı eğitmenler eşliğinde. İşini doğru yapmak isteyenler için. 0532 665 6300

devamı için...
Workshop umuzu Tamamladık Workshop umuzu Tamamladık
9 Mart 2019 Cumartesi   |  by Cem Birsel

Yine Bir Workshop umuzu Tamamladık Renkli ve verimli bir PROTEZ TIRNAK uygulamalı workshop haftasını tamamladık. Birbirinden hevesli ve başarılı öğrencilerimizin yolu açık olsun.

devamı için...
Protez Tırnak Eğitimi İstanbul 2019 Protez Tırnak Eğitimi İstanbul 2019
28 Şubat 2019 Perşembe   |  by Cem Birsel

Protez Tırnak Eğitimi İstanbul 04 Mart 2019 - 06 Mart 2019 Teori Tip ve Şablon Uygulaması Poly Jel Uygulaması Kalıcı Oje Canlı Model Çalışması Eğitim, ünlü Alman markası olan LCN Firmasından sertifikalı eğitmenler eşliğinde, Protez tırnak jel sisteminin tüm detaylarını içermektedir. Kayıt v..

devamı için...
Almanya'da 2. Sırada Almanya'da 2. Sırada
24 Şubat 2019 Pazar   |  by Cem Birsel

Almanya'da 2. Sırada LCN Anti-Age El kremi Almanya'da, Reders Choice dergisinde Anti Age yaşlanma karşıtı ürünlerde 2. sırada. Biliyor muydunuz sadece ellere estetik yapılamaz. O zaman onları en iyisi ile koruyalım.

devamı için...
ATV İş Dünyası Söyleşimiz ATV İş Dünyası Söyleşimiz
19 Şubat 2019 Salı   |  by Cem Birsel

ATV İş Dünyası Söyleşimiz ATV İş Dünyası programımızda firmamızla yapılan röportaj ve içeriği...

devamı için...
LCN Doğal Tırnak Güçlendirici LCN Doğal Tırnak Güçlendirici
2 Aralık 2018 Pazar   |  by Cem Birsel

LCN Doğal Tırnak Güçlendirici... Yıpranmış, soyulmuş ve ayrılmış tırnaklar için anında çözüm getiren jel. Tırnak doğallığından hiç birşey kaybetmiyor. Şimdi keratin içeriği ile tırnağın yeniden yapılanmasına yardımcı oluyor. Hala denemediniz mi ?

devamı için...
Ayak Sağlığı Eğitimi Bursa Ayak Sağlığı Eğitimi Bursa
25 Kasım 2018 Pazar   |  by Cem Birsel

Beş kişiden Üçünün ayakları ile ilgili sorunları vardır. Nasır, kalın topuk, çatlak deri, Mantar, batık tırnak, hasarlı tırnak veya kayıp tırnak gibi. Bilgili ve çözüm üreten uzmanın müşteri potansiyeli çok büyüktür ve sadık müşterileri olur...

devamı için...
Geçmiş Eğitimden Görseller... Geçmiş Eğitimden Görseller...
20 Kasım 2018 Salı   |  by Cem Birsel

Geçtiğimiz ay Bursa Kuaförler odasında 70 den fazla uzmana Ayak Sağlığı ve Kayıp, Batık tırnak yapılandırılması Semineri gerçekleştirdik. Uzmanlarımız ayrıca Ürünlü "Medikal" Pedikür, freze ile nasır alma, kalınlaşmış topuk bakımı ve SPA Ayak bakımı konusunda bilgilendirildiler. Bursa Ku..

devamı için...
Protez Tırnak ve Nail Art Eğitimi Protez Tırnak ve Nail Art Eğitimi
14 Kasım 2018 Çarşamba   |  by Cem Birsel

PROTEZ TIRNAK VE NAIL ART EĞİTİMİ BURSA3 gün uygulamalı protez tırnak devamında ise 1 günlük nail art workshop. Protez Tırnak nedir? Kime uygulanır? Tip takma, Şablon, arklı tırnak şekilleri, french, kalıcı french, Kalıcı Oje. Arzu edenlere 4. gün 12 farklı temel tasarım uygulaması semineri. LCN Sertifikal..

devamı için...
Batık Tırnak Batık Tırnak
8 Kasım 2018 Perşembe   |  by Cem Birsel

Batık tırnak tırnağın aşağıya doğru uzayıp tırnak etine batmasıdır. Batık tırnak genellikle yanlış ayakkabı seçimi veya hatalı pedikür neticesinde oluşur. Çok acı verici bir durumdur, yaralara sebebiyet verir. Yapısal olarak tırnağa müdahale edilmedikçe problem sürekli olarak tekrarlar. Hi..

devamı için...
El Ayak Sağlığı Semineri Bursa Aralık 2018 El Ayak Sağlığı Semineri Bursa Aralık 2018
5 Kasım 2018 Pazartesi   |  by Cem Birsel

Beş kişiden Üçünün ayakları ile ilgili sorunları vardır. Nasır, kalın topuk, çatlak deri, Mantar, batık tırnak, hasarlı tırnak veya kayıp tırnak gibi. Bilgili ve çözüm üreten uzmanın müşteri potansiyeli çok büyüktür ve sadık müşterileri olur. İ..

devamı için...
Inovasyon Ödüllü Natural Nail Booster Inovasyon Ödüllü Natural Nail Booster
2 Ekim 2018 Salı   |  by Cem Birsel

LCN'den ÖDÜLLÜ ÜRÜN Natural Nail Booster Keratin (Keratinli Doğal Tırnak Güçlendirici Jel) Soyulan Ayrılan, güçsüz ve kırılgan tırnakları anında güçlendirir. Keratin içeriği ile yeniden Yapılandırılmasına yardımcı olur. 2017 en yenilikçi ü..

devamı için...
Protez Tırnak Eğitimi Ankara Protez Tırnak Eğitimi Ankara
28 Eylül 2018 Cuma   |  by Despina Ağca

Protez Tırnak Eğitimi Ankara 15 Ekim- 17 Ekim 2018 15-17 EKİM ANKARA'dayız Protez Tırnak nedir? Kime Uygulanır? Tip Uygulama şablon Uygulama, Kalıcı French Poly Jel ve jel uygulaması, Kalıcı Oje.  Nailart Workshop... Protez Tırnak Jel pazarında Avrupa'nın 1 Numarası LCN ürünleri ile LCN Sertifikalı eğitmenl..

devamı için...
Protez Tırnak Eğitimi İstanbul Protez Tırnak Eğitimi İstanbul
25 Eylül 2018 Salı   |  by Nurgül Eratan

Protez Tırnak Eğitimi İstanbul 02 Ekim- 04 Ekim 2018 Protez Tırnak Jel pazarında Avrupa'nın 1 Numarası LCN ürünleri ile LCN Sertifikalı eğitmenler eşliğinde uluslararası standartlarda eğitim fırsatını kaçırmayın. Papila kozmetik ve LCN Türkiye güvencesi ile öğrenme garantisi. * Teori * Tip ..

devamı için...
Protez Tırnak Eğitimi Ankara Protez Tırnak Eğitimi Ankara
3 Ağustos 2018 Cuma   |  by Cem Birsel

Protez Tırnak Eğitimi Ankara 10-13 Eylül 2018 Eğitimlerimiz devam ediyor 10 -13 Eylül de ANKARA'dayız. 3 Gün Protez tırnak 1 gün Tırnak Süsleme Nail Art) uygulamalı Workshoplarımız olacak. Katılım sınırlıdır kaydınızı hemen yaptırın +90 (532) 655 63 00 LCN Sertifikalı Eğitmen Despina Ağca

devamı için...
El Ayak Sağlığı Semineri El Ayak Sağlığı Semineri
20 Temmuz 2018 Cuma   |  by Nurgül Eratan

El Ayak Sağlığı Semineri 30 Temmuz - 1 Ağustos 2018 Beş kişiden Üçünün ayakları ile ilgili sorunları vardır. Nasır, kalın topuk, çatlak deri, Mantar, hasarlı tırnak gibi. Bilgili ve çözüm üreten uzmanın müşteri potansiyeli çok büyüktür ve sadık m&..

devamı için...
Tırnak Mantarından Korunmak Tırnak Mantarından Korunmak
16 Temmuz 2018 Pazartesi   |  by Cem Birsel

MANTARDAN KORUNMAK MÜMKÜN MÜ? Mantardan korunmanın %100 bir garantisi olduğunu öne sürmek çok iddialı olmakla birlikte bu riskleri en düşük seviyelere indirmek mümkündür.  Her şeyden önce günlük ferah ve havadar ayakkabılar seçilmelidir. Bun..

devamı için...
Binnaz Güler LCN Ailesinde Binnaz Güler LCN Ailesinde
27 Nisan 2018 Cuma   |  by Nurgül Eratan

Çalışmalarını ve mesleğine olan tutkusunu her zaman takdir ile takip ettiğimiz Uzunköprü'deki Binnaz Saç Tasarım.  Binnaz hanım bizi fuarda ziyaret etti, biz de ona iadeyi ziyaret yapıp salonunu LCN ailesine kazandırdık. Birlikte çok güzel işler yapacağız...

devamı için...
Batık Kayıp Tırnak Yapılan... Batık Kayıp Tırnak Yapılan...
9 Nisan 2018 Pazartesi   |  by Nurgül Eratan

2, Dönem AKGO işbirliği ile yaptığımız "LCN ile Batık Kayıp Tırnak Yapılandırılması ve Ayak Sağlığı" workshop çalışmamız tamamlanmıştır, sertifikalar verilmiştir. Tüm kursiyerlerimize başarılar dileriz, Başta Funda Kurtuluş olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Bir daha ki semine..

devamı için...
Biliyor musunuz ? Biliyor musunuz ?
4 Nisan 2018 Çarşamba   |  by Cem Birsel

BİLİYOR MUSUNUZ? LCN tırnağınızın güzelliği kadar sağlığı ile de ilgileniyor. Antisept hem evde kullanım hem de kabin kullanımına uygun mükemmel bir bakım ve koruyucu üründür. Antiseptik ve koruma özelliği ile tırnak ve tırnak etlerini dış etkenlere karşı korur. Mantar başlangıcı, boşalma ve il..

devamı için...
Tırnak Mantarı Nedir? Tırnak Mantarı Nedir?
29 Mart 2018 Perşembe   |  by Cem Birsel

Tırnak mantarı bir enfeksiyondur, iltihaptır, bir mikroptur. Mantar vakaları genellikle ayak tırnaklarında görülse de el tırnaklarında da oluşabilirler. Tırnaklarda herhangi bir renk değişimi, sarı veya yeşile dönme gibi bir durum var ise bu mantar belirtisidir. Daha sonra bu değişim tırnağın kalınlaşması ve ş..

devamı için...
Güzellik Bakım Fuarı 2018 Güzellik Bakım Fuarı 2018
13 Mart 2018 Salı   |  by Nurgül Eratan

GÜZELLİK VE BAKIM Fuarı 22-25 Mart LÜTFİ KIRDAR KONGRE MERKEZİ, İSTANBUL!'da 141 no'lu standımıza 2018 yeniliklerimiz ile bekliyoruz. - Standımıza gelen herkese tüm ürünlerde %15  - Standımıza gelip aynı zamanda FB sayfamızı beğenen herkese %20 indirim yapılacaktır. *Ödemesini fuar ..

devamı için...
Medikal El ve Ayak Bakımı Eğitimleri Medikal El ve Ayak Bakımı Eğitimleri
30 Ocak 2018 Salı   |  by Cem Birsel

Medikal El ve Ayak Bakımı Eğitimi alarak kendisini Medikal El ve Ayak Bakımı konusunda uzmanlaştırmak isteyenler... Eğitimler ayağınıza geldi... Bursa LCN eğitimleri devam ediyor. Kayıtlarınızı yaptırmanız için son günler. MEB onaylı sertifikalar ile uzman personelimizin Medikal El ve Ayak Bakımı konusunda en de..

devamı için...
Yeniliklerle Dolu Bir Sene... Yeniliklerle Dolu Bir Sene...
21 Kasım 2017 Salı   |  by Cem Birsel

YENİLİKLER İLE DOLU BİR SENE... Yıllardır beğeni ile kullandığınız ürünleri tuttuk, bazılarını geliştirdik, ama her şeyden önemlisi her biri özel yepyeni ürünler ekledik. -- LCN Jeloje: renkli jel görünümündeki bu parlak yenilikçi oje UV gerektirmez, her zamanki ..

devamı için...
Yeni Ürünlerimizle Tanışın Yeni Ürünlerimizle Tanışın
21 Kasım 2017 Salı   |  by Cem Birsel

Sizlere Özel getirdiğimiz yeni ürünlerimizle tanışın... LCN OJE Yeni Formül - Yeni Fırça 7 Zararlı Yok Patentli Nano Teknoloji Kalıcı - Parlak Renkler 200 Renk Seçeneği 1 Haftaya Kadar Dayanır •••••• WOW JELOJE Yarı Kalıcı Oje Jel Görü..

devamı için...
Bilmeniz Gerekenler Blog ve Gündem Bizi Takip Edin...
Hakkımızda İade Bilgileri
Sipariş Takibi Ödeme Takibi
Teslimat Takibi Mesafeli Sözleşmeler
Tüketici Koruma Kanunu Güvenlik ve Gizlilik
Protez Tırnak ve Nail Art .. 2020 nin İlk Eğitimi
Sertifikalarını Aldılar Protez Tırnak Eğitimi Anka..
Nail Art Workshop İstanbul Workshop umuzu Tamamladık
Protez Tırnak Eğitimi İsta.. Almanya'da 2. Sırada
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin, güncel haberlerimize anında ulaşın.

lcnturkiye.com sahibi Papila Kozmetik © 2019 Tüm hakları saklıdır. Programlama innovasyon IT & Web